Почав з розбору агрегату. Як знімати шкворня підглянув на просторах ютуба, квест ще той, але вдалося.
Спочатку грубе болото почистив плоскою викруткою, потім дротяною щіткою, після цього ще кілька разів мив хімією.
Так і не відмив всього, є закам'яніле болото з маслом ще з 90-тих років🤣. А от поворотний кулак відчистився добре. Запресував легенько вставиші під шарові і обварив (як міг🫣).
Це все діло гарненько обезжирив, помалював одним шаром грунту та два шари фарби, те саме зробив із вилкою.
Поки фарба ще свіжа, дам час добре висохнути перед зборкою.
Тепер замок. Замки з передніх дверей Opel Vectra A.
На замкових пластинах заварив отвори від рідного замка. Приміряв, висверлив нові отвори та проріз під сторожок (чи як там його називають?).
Замок став як рідний і кожух все закриває. Двері легенько закриваються пальцем. Ще одним плюсом цього замка є те, що він монтується за пластину, в середину дверей, а не так як наш та вазовський. Тепер можна заварити пластину в дверний пройом де проходив рідний замок і заклеїти ущільнення по всьому периметру дверей, піддувати тудою вже теж не буде.
Поки мав час, нарізав заготовок для стенду, щоб зручніше було перебирати двигун. Для обертового механізму на металоприйомі купив жигулівську ступицю.
Далі буде...