Прийшов час міняти моторну оливу. До цього я використовував в двигуні Mobil 1 ESP 5w-30 і був задоволений до тих пір поки не з'явився маленький жор оливи, а саме 700 мл від заміни до заміни. Я стараюсь міняти оливу кожні 7500 км пробігу або 250 мотогодин, беру середню швидкість по бортовому комп'ютеру та ділю на пробіг, і вигодить час на якому проїздив.
Цього разу я вирішив залити трушну американську оливу в надії що двигун перестане її жерти, а саме Amsoil 5w-20 Signature Series. Як я до цього прийшов? Начитавшись багато інформації та прошуршавши багато форумів, я зробив висновки, що цю оливу створив сам Бог. Вона просто розриває усі топи, але і прайс за цю оливу відповідний. Заказав 6 літрів. На заливній горловині як раз і написано заливати тільки 5w-20. Думаю, що це те що і потрібно. Потім напишу допис про досвід використання цієї оливи.
Для виконання цього ТО було використано:
- 5,3л моторної оливи Amsoil 5w-20 Signature Series;
- фільтр оливи Mann W 719/27;
- повітрянний фільтр Nipparts N1323063