Всім привіт, давно нічого не писав, по авто проводились роботи але фоткати та писати часу не вистачало, тому пишу більше для себе зараз. Було замінено 16 гідрокомпенсаторів, на питання чому не замінив коли робив двигун, відповідь були замовлені оригінальні але вони їхали більше ніж півтора місяця, тому було зібрано так і прийнято рішення замінити їх при наступній заміні ГРМ, ось і прийшов час заміни грм, по регламенту потрібно було замінювати на 300 000 тисячах, але була запланована поїздка в Карпати тому грм, гідрики, помпу, алюмінієвий корпус термостата було замінено на 295 700, гідрики замовляв оригінал в офіціалів з Франції, комплект грм на цей раз взяв Ina, так як було замінено що ремінь кониіненталя постійно підвиває, на Ini такого не має, помпа також Ina, алюмінієвий корпус термостата оригінал б/у з розборки, сам термостат взяв вернет, антифриз Febi. Також була замовлена у офіціалів нижня шестерня колінвала,
так як вона працює в 2 рази більше ніж верхня і ресурс в неї менший. Після всіх всіх замін була поїздка в 2450 км в Кременчук- Кам'янець-Подільський- Буковель-Львів-Кремечук,
авто як завжди не підвило. Наїздивши 8200 км було замінено оливу, Олива як завжди Motul, минулого разу заливав 5w30, розходу оливи не має від слова зовсім, скільки залив стільки і злив, рівень не впав на жодну позначку. Різниці в рливі не замітив між 5w30 та 5w40, тому залив 5w40 8100 x-cess gen2, фільтр оливи Манн, повітря Wix, салону Purflux. Також після приїзду з Карпат було зроблено діагностику ходової та виявлено що не так давно встановлені накінечники лем закінчився з лівої сторони, замінив накінечник зліва та 2 сайленблоки з шаровою справа, так як лівий ричаг був перебраний а правий ще при покупці авто перебирався, тому вже було пора. Зробив сходження.
Помив та продовжую їздити.