Зламалася клавіша допомоги систем для водія почало вилазити повідомлення кожен раз коли запускається автомобіль на швидкість як то кажуть не впливає, але постійне повідомлення про помилку дістало муляти очі прийшлося лізти дивитися що там.
Загляну ага дійсно як вона працюватиме коли провід переламався.
Розкрив сам ричажок перемикача поворотів просунув свій провідок не було правда в колір ну то таке, паяльник стара добра ізолента все працює.