Всім привіт, по е30 помаленьку після роботи стараюсь виділяти час і потихеньку роблю праву сторону. Вигнав з своїм ходом після попереднього року роботи:
Почати вирішив з місця стикування бризговика стакану що бачити взагалі які перспективи і куди рухатися далі:
Демонтував нішу акб, попідрізав болючі місця частково, потім дорізав вже все, щробив віконце в кутку де ніша акб і роздумував чи відновлювати нішу акб чи зашити типу під «клін лук», бо так більше подобається естетично, акб всеодно буде в багажнику, а так і гарно і практично в зручно буде потім підкапотку доглядати) тому прийняв рішення що ніши акб в пікапотно у просторі не буде😅 наче в колхоз, але мені так подобається більше:
Тому спочатку лікую кромку моторного щиту щобу було куди приваритися:
Далі роблю латку ти самим підготовлюю площу під виготовлення нової заглушки моторного щиту:
Ну і сама вставка(заглушка) ніши акб:
Прихватка на точки і зробив отвір під кабель акб в багажник:
Примірка кабелю:
Далі заповнив шов допоки не став суцільним:
Трішки зачистки швів і такий результат: