BMW 3 series (E30) (Coupe↓&#)

Права частина, відновив потихеньку роботи по кузову

Я їжджу на BMW 3 series (E30), BMW 5 series Touring (E61), Volkswagen Passat CC
Луцьк, Україна

 Всім привіт, по е30 помаленьку після роботи стараюсь виділяти час і потихеньку роблю праву сторону. Вигнав з своїм ходом після попереднього року роботи:







 Почати вирішив з місця стикування бризговика стакану що бачити взагалі які перспективи і куди рухатися далі:






Демонтував нішу акб, попідрізав болючі місця частково, потім дорізав вже все, щробив віконце в кутку де ніша акб і роздумував чи відновлювати нішу акб чи зашити типу під «клін лук», бо так більше подобається естетично, акб всеодно буде в багажнику, а так і гарно і практично в зручно буде потім підкапотку доглядати) тому прийняв рішення що ніши акб в пікапотно у просторі не буде😅 наче в колхоз, але мені так подобається більше:

 Тому спочатку лікую кромку моторного щиту щобу було куди приваритися:









 Далі роблю латку ти самим підготовлюю площу під виготовлення нової заглушки моторного щиту:





 Ну і сама вставка(заглушка) ніши акб:





Прихватка на точки і зробив отвір під кабель акб в багажник:

Примірка кабелю:











Далі заповнив шов допоки не став суцільним:

 



Трішки зачистки швів і такий результат:
















Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 14:28
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.