Volkswagen e-Golf (Мікрохвильовка)

Враження

Я їжджу на Mazda 6 (3G), Volkswagen e-Golf, Mitsubishi Lancer X
Ужгород, Україна

Вирішив спробувати Vag тай ще елетричку.Вибір стояв між eGolf і ID 3 .Вирішив брати eGolf 2020 з батареєю 36кВт і не пожалкував.Десь місяць їжджу ,зараз в основному місто і деколи виїзди за межі міста,зарядка дома у своєму дворі,можу сказати що під такі потреби як в мене (катати свою *опу)😏 -кращого варіанта як електро і не придумаєш.Авто принципово вибирав з Німечинни(обовʼязково щоб не з Норвегії або Бельгії),поки вистачає по всім параметрам і технологіям ,як міське  🚙 просто 💣!!!Всім рівних доріг і дизеля по 8грн🤪

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 червня 23:58
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.