Вирішив спробувати Vag тай ще елетричку.Вибір стояв між eGolf і ID 3 .Вирішив брати eGolf 2020 з батареєю 36кВт і не пожалкував.Десь місяць їжджу ,зараз в основному місто і деколи виїзди за межі міста,зарядка дома у своєму дворі,можу сказати що під такі потреби як в мене (катати свою *опу)😏 -кращого варіанта як електро і не придумаєш.Авто принципово вибирав з Німечинни(обовʼязково щоб не з Норвегії або Бельгії),поки вистачає по всім параметрам і технологіям ,як міське 🚙 просто 💣!!!Всім рівних доріг і дизеля по 8грн🤪