Перед поїзкою вирішив зробити планове ТО + розібратись із гальмами. Є биття при тормозінні із 140-160.
Тож що було зроблено:
- Масло MotorCraft 5w20 - 2100 + 500 грн.
- Фільтр масляний - 450 грн.
- Фільтр салона - 700 грн.
- Фільтр Повітряний - 600 грн.
По гальмам диски в гарному стані майже без зносу, передні не б'ють, задні зовсім трохи.
Що було зроблено:
- Проточка задніх дисків прямо на авто - 1800 грн.
- Колодки задні - (було 2 варіанти - гарно гальмують але більше гризуть диски і дорожчі, або нормально гальмують і не так зношують диск, і дешевші), вибір упав на дорожчі Zimmerman - 3200 грн.
+ Робота - 800 грн.
Загалом - 10100 грн.
Додам по гальмам, чомусь все одно залишилась вібрація хоч і менше, будемо розбиратись.
Всі роботи виконував у Олександра м.Полтава, можу радити як майстра - 0954924992