Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Crayfish, після тесту Teyes CC3 2K Я зрозумів що штатний патіфон взагалі не грає. Хоча по функціоналу він мене влаштовував повністю. Карти навігації,bluetooth, USB флешка, все працювало відмінно, і навіть весільний диск DVD міг переглянути.
vanchishin, знаю, але я дотримуюсь філософії OEM+, тому й оригінал, хоч і з урізаними функціями. Чого мені боакує, так це ТОМ-ТОМ навігації, але тої фірмової, тому й лишаю все сток, а навігація на додатуовому планшеті тільки для подорожей.
vanchishin, Навіть на штатних динаміках TEYES грає відчутно краще? Я чомусь думав що штатні динаміки працють "на межі" з штатною магнітолою і не витримають більш потужного пристрою.
olenichvol, на штатній магнітолі вони грають пердять але не співають. Тут на цій появились баси і чистота звуку і включаєш на максимум і вони грають не риплять
Я вибрав інший шлях.
Чого мені боакує, так це ТОМ-ТОМ навігації, але тої фірмової, тому й лишаю все сток, а навігація на додатуовому планшеті тільки для подорожей.