Volkswagen Passat Variant (B7) (🇺🇦Брутальний Німец🇩🇪)

Бардак який варто потерпіти

Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B7), Renault Grand Scenic III
Коломия, Україна

Скоро будемо слухати хорошу музику та дивитись в хороший дисплей. 


Безпорядок


Далі буде...........

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 червня 20:55
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Он воно як....
Я вибрав інший шлях.
20 червня 21:14
Crayfish
Он воно як....Я вибрав інший шлях.
Crayfish, після тесту Teyes CC3 2K Я зрозумів що штатний патіфон взагалі не грає. Хоча по функціоналу він мене влаштовував повністю. Карти навігації,bluetooth, USB флешка, все працювало відмінно, і навіть весільний диск DVD міг переглянути.
вчора о 08:54
vanchishin
Crayfish, після тесту Teyes CC3 2K Я зрозумів що штатний патіфон взагалі не грає. Хоча по функціоналу він мене влаштовував повністю. Карти навігації,bluetooth, USB флешка, все працювало відмінно, і навіть весільний диск DVD міг переглянути.
vanchishin, знаю, але я дотримуюсь філософії OEM+, тому й оригінал, хоч і з урізаними функціями.
Чого мені боакує, так це ТОМ-ТОМ навігації, але тої фірмової, тому й лишаю все сток, а навігація на додатуовому планшеті тільки для подорожей.
1
вчора о 12:28
vanchishin
Crayfish, після тесту Teyes CC3 2K Я зрозумів що штатний патіфон взагалі не грає. Хоча по функціоналу він мене влаштовував повністю. Карти навігації,bluetooth, USB флешка, все працювало відмінно, і навіть весільний диск DVD міг переглянути.
vanchishin, Навіть на штатних динаміках TEYES грає відчутно краще? Я чомусь думав що штатні динаміки працють "на межі" з штатною магнітолою і не витримають більш потужного пристрою.
сьогодні о 08:54
olenichvol
vanchishin, Навіть на штатних динаміках TEYES грає відчутно краще? Я чомусь думав що штатні динаміки працють "на межі" з штатною магнітолою і не витримають більш потужного пристрою.
olenichvol, на штатній магнітолі вони грають пердять але не співають. Тут на цій появились баси і чистота звуку і включаєш на максимум і вони грають не риплять
сьогодні о 10:08