Доброго. Давно вже койли мене чекали майже рік але хотів поставити вже після фарбування. Цей день настав. Ще по ходу діла заміняна проводка датчиків абс та тормозні шланги бо були порвані.
Шланги фірми ABC 2шт. 350грн
Проводка з олх) 2шт 200грн
Койловери JOM Blue 250евро
фото так неробив бо більше знімаю на відео.

Ну хто хоче більше то можете подивитися відео на ютубі