Всім доброго вечора. Учора замінив стойки стабілізатору і це треш.
Для початку потрібно нам інструменти, самі запчастини, та протиоткатні упори.

Ставимо автівку на ножник та встановлюємо башмаки.
Підіймаєм автівку, та знімаєм колесо та відкручуємо гайки. Але спочатку бризкаємо WD40. Беремо ключ торцевий на 19 та шетикутник на 6.
Гарантую, що одразу не вийде і потрібно брати болгарку, бо по іншому ніяк.
Це ітог. Мінус 3 години життя доки зняв.

Це ліва сторона

Права

Треба ще додати, що треба гратись домкратом під ричагом, об легше будо знічати.

Доречі це права сторона. і так само все зробив болгаркою
Ще від приколу становив задню птф
Є в мене ідея зробити з неї ще один стоп сигнал, об не тягнути кабеля через пороги та не шити болк.
По ітогу сплачено
Права ( ліва) стойка стабілізатора 960 грн;
Башмаки 260 грн
Птф задня 300 грн (аліекспрес)
Піво з колою не враховуєтеся.
Ціна питання 1520 UAH, Пробіг 147480 км.