Tesla Model 3 (Жабеня)

Заміна фільтрів салону

Я їжджу на Tesla Model 3
Одеса, Україна

Купуючи кожне своє авто, завжди в першу чергу роблю планове ТО, і іноді навіть більше, винятків робити не будемо, але з невеличкими правками)

Що стосується заміни масляних фільтрів, масла в редукторі та охолоджуючої рідини, все було зроблено минулим власником, про що є чеки в і що було підтверджено на СТО під час передкупівельної перевірки, а от за повітряні фільтри навіть мова не заходила, і в чеку СТО не бачив згадки про них, тому вирішив про всяк випадок замовити та замінити, тим більше коштують вони копійки, міняються без проблем.

Тому замовляємо 





Йдемо розбирати авто, міняються вони не як у багатьох авто під бардачком, а у центральному тонелі.

Знімаємо консоль під бардачком 



Тримається вона на чотирьох кліпсах, вони просто дістаються пальцями або викруткою без проблем 



Далі нам треба зняти обшивку центрального тонелю, просто беремо набір для розборки салону з пластиковими інструментами та відтягуємо з одного з боків, далі руками просто різко тягнемо і все легко відходить 



Шукаємо місце де розташований фільтр, заглушка тримається на одному болті 



Відкручуємо її та отримуємо доступ до фільтрів, там є хлястики, за які вони дуже легко дістаються 



Дістаємо, розуміємо що все було не дарма, так як по виду стояли ще заводські 





У порівнянні з новими 





Ну і у зворотньому порядку все збираємо назад, все разом зайняло хвилин 15, не більше )

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 50 USD, Пробіг 60034 км.
Опубліковано: 20 червня 18:44
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model 3
Гарна робота!
А на якому пробізі було замінено оливу, фільтр та резинки ущільнювачі в редукторі, кого по виробниках ставили?
1
21 червня 08:16
Автор Я їжджу на Tesla Model 3
Gr-Vetal
Гарна робота!А на якому пробізі було замінено оливу, фільтр та резинки ущільнювачі в редукторі, кого по виробниках ставили?
Gr-Vetal, на пробігу 58к, по виробниках нажаль не підкажу, я не розбираюсь, можливо в чеках є інфо, пізніше гляну )
1
21 червня 10:09