ЗАЗ 1103 (Жемчужина )

Монета в дверній стійці

Я їжджу на ЗАЗ 1103
Дніпро, Україна

Всім привіт. Збирав я пластик назад після завершення зварювальних робіт. Перед тим як усе встановити на місце, вирішив ретельно вимити як кузов, так і сам пластик з усіх боків.

І от у ніші за ременем безпеки я натрапив на монетку 5 копійок, акуратно покладену на маленьку поличку всередині стійки дверей. Загалом під цей пластик нічого випадково потрапити не може, тим більше аж у таке місце — доступ туди практично відсутній.


Машина у мене з 2013 року, і за весь цей час туди ніхто не лазив. Тому виникає цікава думка: можливо, колишній власник з кимось не розрахувався за роботу, або комусь перейшов дорогу, і таким чином майстри залишили “пам’ятку” про себе — щоб потім власник довго шукав причину стороннього стуку.





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Таврія , #СТО , #Славута , #Ремонт пластику салону
Пробіг 119700 км.
Опубліковано: 20 червня 13:54
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Smart City
Весь цей час монетка не видавала себе звуками під час руху?
1
21 червня 07:28
То з заводу кешбек.. 😁
4
1
20 червня 18:24