Всім привіт, ну що ж цей день настав.
Авто було придбане в 2014 році, із пробігом 120 000 км
Сьогодні в нас 2026 рік, і пробіг 340 000 км
За весь цей час авто було обсужене більш ніж на 9 000 зелених, авто ніразу не підвело і возило справно і без проблем.
Але, як і буль якому гарному фільмі все доходить свого завершення, то ж прийшов час продавати Жужика, він своє відпрацював та дуже втомився по кузову, передні крила, арки, пороги та низ дверей. От якось цікаво вийшло, технічно авто в чудовому стані, а кузов потребує втручання в половину ціни автомобіля.
Авто успішно було продане, хоча це ще той квест, скільки було перекупів, це просто жах. Всі хотіли за дешево його підварити, змотати пробіг і продати за дорого, проблема основна була що продаж тільки по переоформленню, а вони всі хочуть довірку. Тому чекали свого покупця. Ним стала людина із Запоріжжя.
Тож Жужика тепер можна зустрітити в Запоріжжі тепер.
Хоч він і в томлений по кузову, але маємо на дію що людина дасть йому ще життя ❤️
Всім гарного настрою і спокою 👌🏻
Пробіг 340000 км.