Volkswagen Golf Mk5 (❤️ Red ❤️)

Історія 12-ти років та 220 км завершена – авто продано

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
Київ, Україна

Всім привіт, ну що ж цей день настав. 


Авто було придбане в 2014 році, із пробігом 120 000 км

Сьогодні в нас 2026 рік, і пробіг 340 000 км


За весь цей час авто було обсужене більш ніж на 9 000 зелених, авто ніразу не підвело і возило справно і без проблем. 


Але, як і буль якому гарному фільмі все доходить свого завершення, то ж прийшов час продавати Жужика, він своє відпрацював та дуже втомився по кузову, передні крила, арки, пороги та низ дверей. От якось цікаво вийшло, технічно авто в чудовому стані, а кузов потребує втручання в половину ціни автомобіля. 


















Авто успішно було продане, хоча це ще той квест, скільки було перекупів, це просто жах. Всі хотіли за дешево його підварити, змотати пробіг і продати за дорого, проблема основна була що продаж тільки по переоформленню, а вони всі хочуть довірку. Тому чекали свого покупця. Ним стала людина із Запоріжжя. 


Тож Жужика тепер можна зустрітити в Запоріжжі тепер. 


Хоч він і в томлений по кузову, але маємо на дію що людина дасть йому ще життя ❤️ 


Всім гарного настрою і спокою 👌🏻

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 340000 км.
Опубліковано: 20 червня 13:17
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model 3
Проїхав він звичайно дай Боже, поя повага )
20 червня 18:55