Приїхав на ТО з своїми фільтрами, так не по «оригіналу» але не найгірші. Попросив зробити заміну паливного та масляного, повітряний та салонний заміню сам. ТО роблю звичайне, масла фільтра. На наступне ТО заміню мастило у диференціалах. Додатково підтягнули тросик ручних гальм, спочатку звели на диску, тоді розібрали в салоні пластик та регулювали підкручуючи ключем. При проходженні пішов подивитись, що і як по автівці. Відсутній лівий пильник внизу бампера, захист бризговичка заламаний, ціни за шматочок пластика високі, та треба чекати пару тижнів, пошукаю на розборці, можливо хтось знає групи? Також не сподобалась іржа біля запаски думаю треба зняти обробити. Механіки професійні, знають свою роботу. Взяв кави та задоволенний поїхав далі.