Моє вітання.Виїхав в суботу з гаража і по дорозі почало запотівати лобове скло,при цьому з'явився запах антифрізу.А при зупинкі а потім початку руху почав іти пар із всіх дуйок.Я так зрозумів,що пічка на заміну,тим паче що їй вже 20 років і туди ще ни хто не лазив.Не став їхати далі і вернувся в гараж.Замовив собі новий радіатор пічки
також замовив орігінальну кришку на бачок,щоб на майбутне уникнути по ній питань.
З ліва стара,з права нова.
Роботу виконував у свого майстра,якого знаю ни перший рік.

Він обслуговав моє авто ще як працював на офіціалі Шкода з 2014 року.Від тоді тільки до нього.Я приїхав на заміну на 9.00,а в 12.00 вже поїхав до дому.Що тут казати,людина знає свою спарву і за це йому дуже дякую.Пишуть що заміну роблять за один-півтора дні,а тут людина за 3 години і запрвили кондейку,підключив сканер для перевірки помилок,все ок.Не став багато фоткати,так як людина була в роботі і стояти на головою це ще те діло,але з боку було цікаво спостерігати.