І так почнемо... Спитаєте ви - чому я назвав перше переобладнання фар? Для початку це перший мій досвід переобладання саме адаптивної оптики Hella2, по друге планую ці фари ще доробити коли повноцінно придумаю якийсь цікавий і унікальний проект над ними, а також придумаю як його реалізувати. + треба відполірувати хімією ці фари та покрити плівкою.
Мною було замінено штатні бі-ксенонові лінзи на бі-лед лінзи без жодного підрізання пластику, тобто лінза стала на заводські місця як штатна.
Наступним етапом я зробив антихром та відновив шатану проводку - так як при розборі було виявлено пориви та пошкоджена ізоляція.

Порівняння світла штатного ксенону з вигорівшою лінзою проти бі-лед лінзи в день

На цьому етапі перевіряв чи проходять обидві фари тест світла - котрий проходить при запуску, а також чи не буде знову ліва фара коситись в сторону.

На даному фото видно що в обох фарах стоять бі-лед лінзи. Проводив перевірку чи не буде помилки по ближньому\дальньому світлу, а також чи не буде авто саме вимикати лінзи.

Вкидаємо хромовані кільця в миску та заливаємо їх розчином щоб зняти хром.

Стан рідної вигорівшої бі-ксенонової лінзи

Саме так косилась ліва фара)) Фара не проходила повноцінний тест світла та не повертала лінзу вліво.

Продовжуємо розбирати

Знімаємо усі шестерні, болтики та кріплення - після чого виймаємо заводську лінзу з поворотного механізму.

Мінаємо старі шестерні на нові - щоб не було люфту та тремтіння лінзи від вібрацій.

Встановлюємо бі-лед лінзу в поворотний механізм та починаємо збирати в обратному порядку.

Так виглядає вже встановлена нова лінза в поворотному механізму та закріплена в корпусі.

Встановлюємо маску вже з антихромом (кільця з яких зняли хром - пофарбував в чорний матовий колір та встановив на заводські місця)

Встановлюємо фари, додатково пофарбував решітку в чорний матовий, а також кільця під туманки.

Так виглядає авто з увімкненим ближнім та туманками фото 1

Так виглядає авто з увімкненим ближнім та туманками фото 2

Фіксуємо пробіг на якому було переобладнано рідні фари афл.

На даному фото видно увімкнене ближнє світло фар

Вирішив показати як окремо світять туманки - але все ж таки на глаз зі знятим бампером не вдалось відрегулювати, доведеться це робити на ямі.

Кінцеве фото - на котрому я демонструю світло від ближнього та туманок. Дальнє тут також порядочне, але ці фото будуть пізніше, а також вирішив залишити в дальньому галогенову лампу + в лінзі хороший додатковий дальній. В майбутному в секцію дальнього буду встановлювати лінзу дальнього світла.
Усі роботи я робив сам та закуповував матеріали, а також лінзи у своїх постачальників, то ж якщо у когось буде бажання придбати лінзи по приємній ціні або щоб я переобладнав вам фари (відновив) можете звертатись, цінами будете задоволені.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##biled
, #AFL
, ##OPC
, #Opel
Пробіг 358654 км.
Опубліковано: 20 червня 16:49