Honda Civic 4D (9G) (1.8 i-VTEC USA)

Автомобіль у продажі

Я їжджу на Honda Civic 4D (9G), ВАЗ / LADA 210740
Харків, Україна

Автомобіль в продажі!


Honda Civic


Про автомобіль:

  • Honda Civic 4D (9G)
  • Коробка автоматична
  • Рік випуску 2013
  • Привід передній
  • Бензиновий (1.8 л.) 141 к.с.
  • Пробіг 212500
  • Ціна 10000
Продам власне авто яким володію 7 рік з 2019 року ( була перереєстрація на дружину в 24 році) Авто обслуговувалось на офіційному сервісі Хонда в Харкові, сервісна книга і всі наряди і відмітки є з першого дня володіння. Встановлено ГБО, додаткова сигналізація Starline. Свіжа літня Ризина Fulda літно 22 рік і зимова Нокіан 24 року. Технічно в доброму стані, пройдено планове ТО і компьютерна діагностика і діагностика ходової - 27.05. Акп надійний класичний автомат ( не варіатор) Можлива перевірка на вашому СТО за домовленістю.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 червня 23:45
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ти пишеш що коробка не варіатор, а в одному із борт журналів писав що варіатор. Де правда?
19 червня 05:57
Автор Я їжджу на Honda Civic 4D (9G), ВАЗ / LADA 210740
Олександр
Ти пишеш що коробка не варіатор, а в одному із борт журналів писав що варіатор. Де правда?
Олександр, правда в тому, що коробка класичний автомат. Коли я купував авто, то не дуже розбирався і вніс допис згідно інформації знайденої в інтернеті ( так на ці моделі ставлять і варіатори). Потім поїхав на ТО і мені сервісанти міняли масло в коробці і пояснили що у мене класичний автомат, навіть за він кодом. Я був приємно здивований.
19 червня 08:17
Я їжджу на Acura RDX (3G)
maksimyakivets
csgeed, і америка ще економічніше їхала на варіку. Варіатори на Хондах точно топ, хоч тут і не варіатор )
maksimyakivets, варіатор точно топ, на варіаторі росхід приємніше)
2
19 червня 12:14