З купівлею магнітоли стало питання камери заднього огляду якої не було, хоча мабуть в комплектації ltz мала б бути... але то таке...
Камера як виявилось - не проблема, - аліекспрес - вибір широченний.
Розпіновку роз'єму та протяжна дротів до магнітоли, це пусте в порівнянні з кронштейном якого нереально знайти.
В салон до магнітоли дотягнув відео+, відео -, асс. В багажнику + заднього ходу та маса. В штатному роз'ємів не вистачало пінів, тому довелось тягнути дротики.
Шукав на Аліку , навіть підбирав щоб з доопрацюванням (купив пару варіантів). Не знайшов кронштейна, нема ніде навіть і eBay. Випадково натрапив на оголошення з дротами та камерою на якій був бажаний елемент кріплення.
Нарешті все на місці, та як виявилось китайський аналог камери дає кращу картинку на штатну магнітолу ніж рідна. Враховуючи що потім буде стояти Android,в якому можна обрати якість, - залишив Китай.
Код кронштейну є на фото.
P.S.
Доречі, була можливість купити в Казахстані, але переправити кошти немає можливості (війна). Так само там є кольоровий спідометр під моє авто.