Кожен проходить цей не простий шлях вибору.
Штатна магнітола норм, але є + та -

Штатка
Плюси :
- за екраном окремий бардачок з підсвіткою, доволі глибокий
- механічне керування та анімація з штатною ambient підсвіткою
- Були відсутні парні частоти та укр.мова ( вирішено) + активація задньої камери
- Налаштування опцій автомобіля
Мінуси :
- відсутній gps
- відсутність android auto
- скудний інтерфейс
Звісно, вибір шалений, але основний критерій був на максимальне приближення до штатки та обов'язково механічне/тактильно-сліпе керування.
Вона з DVD програвачем але без 360 (((

Альтернатива

Якість дуже добра

Все в'яжеться через canbus

Дротики

Шнуркі

Задня панель
Зробив першу примірку, все стає на штатні місця, але є але...
- поганий прийом ФМ , докупив підсилювач, хз але здається від нього толку 0
- Виявляється мафон не має вбудованого чіпу 360, лише через окремий блок....не критично...але було б добре...
- Довго не міг під'єднати фронтальну камеру, виявляється її не було в розпінованих роз'ємах!!!!
Ще не встановив, доналаштовую час від часу . Замінив анімацію завантаження на chevrolet (максимально лаконічне типу штатної). Обновив прошивку інтерфейсу з відображенням на головному екрані карти.
Розчаровує відсутність 360, думав з часом встановити...Окремим блоком - не варіант.
P.S.
Затримка ще була із-за кронштейну задньої камери, якого найти НЕРЕАЛЬНО!!!!. Але це окрема історія..
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 червня 22:44
Подія: 01 вересня 2025р. 22:19