Chevrolet Malibu (8G) (Малібу)

Мафоооон

Я їжджу на Chevrolet Malibu (8G)
Рівне, Україна

Кожен проходить цей не простий шлях вибору.

Штатна магнітола норм, але є + та -


Штатка


Плюси :

  • за екраном окремий бардачок з підсвіткою, доволі глибокий
  • механічне керування та анімація з штатною ambient підсвіткою
  • Були відсутні парні частоти та укр.мова ( вирішено) + активація задньої камери
  • Налаштування опцій автомобіля

Мінуси :

  • відсутній gps
  • відсутність android auto 
  • скудний інтерфейс

Звісно, вибір шалений, але основний критерій був на максимальне приближення до штатки та обов'язково механічне/тактильно-сліпе керування.

Вона з DVD програвачем але без 360 (((


Альтернатива


Якість дуже добра



Все в'яжеться через canbus



Дротики


Шнуркі



Задня панель


Зробив першу примірку, все стає на штатні місця, але є але...

  • поганий прийом ФМ , докупив підсилювач, хз але здається від нього толку 0
  • Виявляється мафон не має вбудованого чіпу 360, лише через окремий блок....не критично...але було б добре...
  • Довго не міг під'єднати фронтальну камеру, виявляється її не було в розпінованих роз'ємах!!!! 

Ще не встановив, доналаштовую час від часу . Замінив анімацію завантаження на chevrolet (максимально лаконічне типу штатної). Обновив прошивку інтерфейсу з відображенням на головному екрані карти.

Розчаровує відсутність 360, думав з часом встановити...Окремим блоком - не варіант.


P.S.

Затримка ще була із-за кронштейну задньої камери, якого найти НЕРЕАЛЬНО!!!!. Але це окрема історія..

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 червня 22:44
Подія: 01 вересня 2025р. 22:19
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.