Всім доброго дня. При показниках одометра 119000 км, з'явилось тихеньке "клацання", з правої сторони. При огляді виявив праву шарову опору під заміну. Ліва більш менш, але вирішив міняти в парі. Але це все початок, так як для заміни опор потрібно знімати важелі, а там виявлення іще і обірвані сайленблоки. Так що автомобіль в гаражі залишається в "підвішеному" стані, на колодах до отримання всіх запчастин.
PS. Вирішив замінити і накінечкики кермові, так як раніше, при заміні пильників шруса, вони вже трішки бовталися.
Чекаємо запчастини...
Фото робив не по порядку, трішки незручно коли сам робиш іще і фотографуєш.


