Peugeot 4007 (Піджоп)

Перетонування

Я їжджу на Peugeot 4007, ЛуАЗ 969, Dacia Duster (1G)
Бережани, Україна

Приблизно 2-3 роки тому тонував автомобіль, але сталась невелика прикрість - плівка почала вигоряти, і салон автомобіля почав повертатись до вигляду ,, акваріум ".

Так як зараз час в країні непевний (оманливий🥴), і можливо настане час коли доведеться пересуватись інкогніто, вирішив перетонувати піджопа.







Вимоги до плівки як завжди: передні - по закону, щоб в подальшому не було проблем з продажними службами, задні - максимально темною, можна і смолою😜, а лобове - атермальною плівкою. Атермалка при переливах теж не дасть побачити салон, а з середини все чудово видно - проблем не буде.



Через передні вікна огляд чудовий, а задні - ніч. Правда зняти стару плівку і поклеїти нову коштує не мало, особливо дорога атермалка. Але воно того варте, салон нагрівається в сонячну погоду набагато менше. Результатом покищо задоволений, якщо знову не вигорить🤔.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#тонування скла
Ціна питання 9000 UAH,
Опубліковано: 18 червня 22:11
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.