Займаюсь перетяжкою автомобільних салонів. І ось дійшли руки до свого авто.
Демонтував стелю та стійки
Зробив вібро та шумоізоляцію даху, результат відчувається, стало краще.
Переклеїв стелю, стійки під чорну алькантару.
Не зупинився на стелі та стійках і також зробив задню полицю в яку планую ще встановити овали та дверні вставки.
Пофарбував пластик в чорний, перетягнув козирки та зібрав все. І ось такий результат вийшов. Кому сподобалось, можу так зробити ваше авто, пишіть в приватні повідомлення.