Volkswagen e-Golf (Silver Arrow )

Заміна масла в редукторі

Я їжджу на Volkswagen e-Golf
Харків, Україна

Усім привітання. Нарешті вирішив зробити заміну масла. Багато пишуть заміну роботи на 60 . У мене зараз 42 . Масло злилося дуже брудне. І як на мене його було менше за потрібний рівень. Масло вирішив лити оригінал . Також замінив пробки на нові


Масло оріг



Що злилося







Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 18 червня 19:29
0 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.