Кондиціонер почав періодично видавати тепле повітря через деякий невеликий час роботи. На ютуб бачив ролик з подібною проблемою. Причина - несправний датчик температури в салоні, що розміщений в пічці. Вартість його від 2000. Б/у - 1000 і невідомо, чи він працює. Поїхав на СТО до офіциалов.
Ааааа.. Точно..