Давненько я нічого тут не публікував та й вирішив поділитись враженнями про першу відпустку та далеку подорож на цьому авто. Їздили у травні до Закарпаття, відвідали Мукачево, Ужгород, Берегово, Косіно. Зупинялись в м. Хмельницький по дорозі, мешкали в с. Ракошино біля Мукачево, де орендували будинок, та в готелі Богольвар у с.Анталовці. Відпочинок сподобався. Чудові, майже європейські міста, термальні джерела, аквапарк, прогулянки по лісу, горам та рибалка форелі залишили гарні враження.
Загалом за 10 діб проїхали близько 2500 км. Середній розхід за всю поїздку вийшов 5,5 л/100 км.
Але, хочу відзначити, що такі витрати пального вийшли при спокійній їзді до 110-120 км/год.
Також була не далека поїздка, в ході якої вперше побачив цифри 4,9 л/100 км, але це при швидкості до 90 км/год та майже без зупинок.
Взагалі це авто не спонукає до гонок. Його 110 конячок та 144 Нм крутного, вимагає бути уважним при обгонах. На ньому їдеш тихо, м'яко та комфортно. Чудовий сімейний універсал.
Доповню, що від початку експлуатації вказаного авто, мене чесно кажучи, турбували завеликі показники витрати пального, які коливались близько 8-9 л/100 км, особливо після попереднього 2.0 л Кіа Форте. Проте даремно, так як, по-перше, була зима та в більшості, короткі поїздки по місту, а по-друге, Кіа була на механіці, що я так зрозумів, дуже вирішує у місті, в порівнянні з класичним автоматом.
Також відзначу, що мене вразила точність показів витрат пального по бортовому компу, вони абсолютно точно співпадали з моїми замірами заправок від повного до повного баку, при тому, що на Кіа вони, як правило, були завищені приблизно на 0,3-0,5 л на сотню. А ось показники швидкості здивували, так як тут на спідометрі вони стабільно завищені на 5 км/год у порівнянні з даними GPS, а у Кіа були точні.
Ну і на останок, не багато фоток з вилазок на природу, але вже в рідних місцях.