пост за 10.06.2026, мігрований з е-драйву.
Вітаю спільното!
Ще 1 VAG в сімʼю.
Пригон авто:
В січні місяці було прийнято рішення прощатися з Kia Ceed 2008 року, бо вже покаталися, і навчилися іздити. Бложек про цей авто намагався завести, але так і не сталося. Отже - січень, як кажуть "після нового року", пішли ми в компанію по пригону https://www.instagram.com/dsl_auto/.
Я особисто познайомився з ними ще в період пошуку свого Тігуана, але пощастило мені не вести Америку.
Чому вони - бо все під ключ, і фішка фірми - виключно мінімальні пошкодження. Автобізнесменам з ними не буде заробітків, бо авто стає в Україні з номерами майже в те саме, що і авто ріа, але на ріа битки більш потужно вмазані.
Отже, січень - договір.
30.01 виграли авто на IAAI (Каліфорнія). Через пару тижні авто поплило.
8 квітня авто було в Клайпеді.
17го квітня митниця. 19го квітня вже на СТО в Києві.
26 травня авто у нас на номерах зі страховкою на 1 рік.
По карфаксу - авто без приколів. 1 власник в Америці, заміна помпи й ременя за пару тис миль до його ДТП. Сухий двигун. Також, американський партнер встиг до ДТП поставити Michelin Pilot Sport 2025 року (дуже приємний бонус).
По фото ми точно розуміли, що двері міняємо, крило міняємо, поріг рихтуємо. Ризики, що пішла стійка на котру ставлять двері - не справдилася - і це дуже добре. Безпека - вся ціла.
Замінили двері в колір, замінили крило на оріг, пофарбували під толщік (110-120), відрехтували поріг. Також пофарбували дзеркало бічне (пластик), і змінили якусь там підсвітку в карті дверей (не працювала). Звійсно ж, замінили петлі дверей. Купили нову підкрилку. Стало це все з роботю в 2350 $.
Зазори - як нові, в колір попали, бамер передній відмовився фарбувати, бо поки покатаємося на битому бампері і колись пофарбуємо. Фарбу по він коду зробили і я підкапав чорні цятки на ньому.
Головна суть цього меседжу - нічого "зайвого" не вилізло.
Підготовка до єксплуатації:
Компанія DSL пропонує послуги під ключ, тобто будь яка допа, чи дітейлінг, чи програмування - можливі за окремий прайс, але я, враховуючи ціль потрапити в бюджет, відмовився від:
- жовтих покажчиків на задніх фарках,
- 2го ключа (авто по класиці з америки з одним ключем),
- полірувань та хімчистки,
- українізації авто.
Але ми зробили облік, сертифікацію, ТО (олива фільтри), електро діагностику, що авто без помилок.
Я вже сам встановив захист двигуна+коробки - кольчугу. І ці майстри приговорили гальм. колодкі в круг. Я купив нові, але поки не міняв, бо на вигляд там ще достойна кількість міліметрів є (чекаю спрацювання датчику за колодках).
В день отримання авто - приїхало асферичне дзеркало з алі, щоб не звикати до америки після офіційних дзеркал з офіційних авто.
Дітейлінг своїми руками:
Розуміючи прайс на дітейлінг (мені не захотілось витрачати 200 баксів), і з наявністю гаражу з хімкою - я все зробив сам:
- мийка піна, вода, шампунь ручний, вологе прибирання салону від пилу з малярки та подорожі світом.
- антібітум для відмивання скотчу
- антискотч для відмивання скотчу
- iron remover для відмивання різного роду металів з кузова
- ще раз піна з мийки
- ще раз ручний шампунь
- віск з мийки
- осмос.
Після був пилосмок і вологе прибирання салону без хімкі.
І я вам скажу - що результат був топ. Авто не зачухане, без мʼятин, царапок, і всього того, що важко розглядіти було поки авто було брудне. І почало пахнути добре (хоч і не смерділо до, але пилюка відчувалась).
В гаражі вже доробив:
- Pol Star універсальна хімка для пластику, шкіри. Є щітка з конячого ворусу та мʼяка ручна щітка К2.
- Lether star кондиціонер для шкіри
- поліролі для пластику (якісь не дорогі)
- відмивач бруду зі скла Wurth Consumer Line
- силіконом обробив резинові ущільнювачі.
Що не чіпав - так це стелю, бо вона чорна і бруду не видно. Ще - не змивав водний камінь зі скла - але колись зробимо.
Разом, дітейлінг своїми руками зайняв 5 годин, з перервами на покурити + покатушкі з мийки самообслуги до гаражу.
Фінальний автомобіль:
Ауді А3 2017 року по Тех Паспорту (листопад 2017 року випуск), 2018 по америці, Tech Premium з бесключовим доступом, чорною стелею, спорт кермом, спорт сидіннями, панорамою та карплеєм.
Передній привід, 2.0 TSI на 186 сил, DSG 381.
Решта - звичайний преміум з круізом, дво-зонним кліматом, на ксенон світлі, але з Audi Pre Sense радаром фронт. зіткнення. Цей радар до речі ввів нас в оману що авто на адаптив. круізі, але круіз звичайний.
Підвіска ціла, в новому стані, бо Каліфорнія, без ушкоджень. Зими авто не бачило. Колеса R18 і на Мішеліне - мʼяка автомашина (хоча одразу були думки швидко пересідати на R17).
Докупипив коврик в багажник, килимок на перемичку заднього ряду, пахучку "ваніла", зробив додатково развал, підкачав колеса, втиг зламати салонне дзеркало - та купити нове з Ауді Q3 2020 року, зарядив акум (профілактично).
Десь, в період подорожі планетою Земля - стирилі коспачки на колісні болти + сперли домкрат (але на фото з Америки і Клайперді - був).
Програмування:
- через карсканер вимкнув Start/Stop
- змінив сервісні інтвервали на 7500 км та скинув сервіс
- погрався з coming home/leaving home таймером.
Бюджет:
Авто вилізло із запланованого бюджету на 8%. Але Мішелін 2025 року від американського партнера невелював "переплату". Плюс - нічого зайвого не вилізло.
8% зайвих грошей переважно пішли на на євакуатор зі Львова до Києва, та з Києва до Харкова. Та ще, дороговартісні комісії за перегонку фізичного долара в крипту.
Наступні роботи:
- обслуга панорами
- мийка стелі (хоча б мокрою тряпкою)
- повторний дітейлінг всіх кнопочок (боявся це робити без видувки хімки компресором)
- можливо українізація, бо радіо дебільно працює
- 2й ключ - колись треба зробити обовʼязово
- треба забронювати пороги та місця ризику
- поставити регік
- замінити номерні рамки на це
- купити зимній комлпект коліс (це точно буде R17).
Далі фото, відео і приємних мені та вам покатушок!
