Як ви могли бачити в попередніх постах, моїм рідним дискам пємзда.
По справжньому погано лише одному диску, але від цього не легше, бо поштучно купити такий диск за адекватні гроші не вдалося.
Свободу вибору дисків ще обмежував той факт, що я дуже заздалегідь купив нові шини в майже заводському розмірі 255/35 20".
Розглядав варіант оригінальних дисків з А5 (в іншому дизайні), також подивився в бік aftermarket (а там дуже швидко або додається зайвий геморой типу перехідних кілець, або ціна стріляє в космос, або невідомо, чи то взагалі не підробка).
Пройшов увесь шлях ахуєвання від цін на колісні диски загалом: заперечення, злість, торг, депресія, прийняття.
Тримав декілька оголошень на ОЛХ в обраному і, в підсумку, найближче з них спрацювало. Диски з S5 Sportback, один трохи вдарений (знайшов ту машину на bidfax), вже відновлені, і за ціною зовсім трошки вищою ніж середня по лікарні за б/в диски. Продавець адекватний, приємно поспілкувалися, побажали один одному гарних емоцій від володіння S5, і ось я вже напхав повну машину дисків.


Є таке спостереження, що запчастини на автомобілі сприймаються меншими, ніж коли вони лежать окремо. Стопка з 4 коліс зайняла в кімнаті досить багато місця!
Довелося ще докупити одну заглушку центрального отвору, бо з самого попєрдоленого рідного диска заглушка, схоже, втекла ще в Штатах.
Коли машина була майже готова до виїзду, я привіз нові колеса до кузовного цеху.