В силу своєї непосидючості і слабкості до всіляких засобів пересування, захотілось мені якусь піджопну колісницю за мінімум бюджету. Почалися пошуки. Було багато цікавих і мертвих авто, вже почав з цього тягнути прикол. Розширення бюджету взагалі не змінило ситуації. Об'яву з Лансером я відкладав - видалити було жалко, бо в нього морда, як вКольта, який в мене був. Але ж то така екзотика... Але одного дня мене вкусила якась комаха пригод, і ми помчали дивитися того апарата. Невдовзі він вже стояв в мене під вікном. Питань по авто чимало, але загальний стан мені сподобався - машина на ходу, кузов не гнилий, переоформлення...
Фото з об'яви:
Фото вже дома.
Яка прикольна машинка ))