Mitsubishi Lancer III (Лансер 1,5)

Покупка

В силу своєї непосидючості і слабкості до всіляких засобів пересування, захотілось мені якусь піджопну колісницю за мінімум бюджету. Почалися пошуки. Було багато цікавих і мертвих авто, вже почав з цього тягнути прикол. Розширення бюджету взагалі не змінило ситуації. Об'яву з Лансером я відкладав - видалити було жалко, бо в нього морда, як вКольта, який в мене був. Але ж то така екзотика... Але одного дня мене вкусила якась комаха пригод, і ми помчали дивитися того апарата. Невдовзі він вже стояв в мене під вікном. Питань по авто чимало, але загальний стан мені сподобався - машина на ходу, кузов не гнилий, переоформлення... 

Фото з об'яви:

















 Фото вже дома.




























Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 20 червня 19:19
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Toyota Corolla (70)
Завжди тригеріло - руль зліва а вакуум праворуч
20 червня 21:21
Pet
Завжди тригеріло - руль зліва а вакуум праворуч
Pet, Нічо сі! Тобто, на гальма тисне пасажир справа?
Яка прикольна машинка ))
21 червня 00:20
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
ROst.ADventure
Pet, Нічо сі! Тобто, на гальма тисне пасажир справа? Яка прикольна машинка ))
ROst.ADventure, це вони заморочилися😁Ще цікаво в BMW E34 з V-подібними двигунами вакуумний підсилювач гальм розміщений.
21 червня 09:37
veti-k
ROst.ADventure, це вони заморочилися😁Ще цікаво в BMW E34 з V-подібними двигунами вакуумний підсилювач гальм розміщений.
veti-k, у Волги 24ї вакум взагалі біля правої фари, хоча в 2410 він спокійно став на своє законне місце.
вчора о 22:47
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Колян
veti-k, у Волги 24ї вакум взагалі біля правої фари, хоча в 2410 він спокійно став на своє законне місце.
Колян, там трохи інакше зроблений той підсилювач, він механічно з педаллю не звʼязаний, лише через гальмівну трубку. Тож можна в будь яке місце ставити. Заморочена конструкція і ненадійна. Я колись на Уазіка хотів собі такого поставити, але вчасно зупинився і встановив звичайного, котрий біля педалей.
вчора о 23:02
Pet
Завжди тригеріло - руль зліва а вакуум праворуч
Pet, я навіть про це не думав ніколи, хоча такамашина вже була. Трос сцепи в 2 р довший за звичайний - це мене більше турбує
вчора о 22:48