Добрий вечір шановні друзі! Підкажіть будь ласка. Що може вібрувати або легенько але нав'язливо тарамбачати праворуч в ділянці бардачку та правої передньої двері. Дверну карту вже проклеіїв антискрипом та бардачок внутрішню поверхню проклеїв карпетом. Не можу зрозуміти що воно може бути. Петлі капоту щільні та не мають люфту.
Заздалегідь вдячний за відповідь!
Пробіг 200000 км.
Салонний фільтр. Якщо не защебнули до кінця його пластикову кришку, вона може вібрувати.
Проводка за бардачком. Там проходять джгути дротів і реле. Якщо злетіло заводська кліпса, дроти б'ються об пластик панелі.
Подушка безпеки пасажира. Металеве кріплення піропатрона за бардачком може злегка ослабнути. Потрібно підтягнути болти.