Підійшов час змінити мастило, то я вже поїхав не як працівник, а як звичайний клієнт з великою знижкою, та кредитною лінію 😅
Жінка останній час скаржилася що машина якось смикаєтся на старті і я якось взяв машину, та зачипився на світлофорі з іншім сівіком, і був здивований що він мене вдув як дитину. Я думав що то клапан адсорбера, бо ніяких помилок не було, а то виявилась гофра яка йде з фільтра на дросель.

Ну і так подивилась, мастило, та фільтри замінили і тепер жінка не може нарадуватись 😀
