Dacia Sandero (1G) ("Дашка" 1.4 ЧИП =))

Небольшие няшки для "Дашки"

Я їжджу на Mitsubishi Outlander (3G), Mitsubishi Outlander (3G)
Київ, Україна

Прикупил комплектик прикольных как по мне лампочек, представляю вашему вниманию видео

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 73000 км.
Опубліковано: 13 березня 2012р. 12:14
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.