Dacia Sandero (1G) ("Дашка" 1.4 ЧИП =))

Фото бампера

Я їжджу на Mitsubishi Outlander (3G), Mitsubishi Outlander (3G)
Київ, Україна

Пока дело немного затихло, но как обещал хоть пару фото, чтоб не забывали скину

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 14 січня 2013р. 15:26
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.