Включаю клімат,але холоду немає .Вентилятори під капотом працюють але муфта на компресорі не включається.
Підключаю програму тиск в системі є і датчик працює , повинен включитись
Потрібно перевірити чи йде напруга на сам компресор,не дуже зручно але знімаю роз'єм ,в мене на компресорі два роз'єми один чорного кольору інший сірий
Беру два проводка потрібно тоненькі вставляю їх в роз'єм той що від'єднав від компресора чорного кольору та підключаю мультіметр
Включаю клімат та бачу що напруга іде на муфту компресора значить компресор не працює і його потрібно знімати
Як я його знімав можна подивитись на моєму you tube каналі
Номер компресора
В такому стані котушка компресора,по каталогу якщо підбирати ,то шків менший йде,було рішення купити окремо котушку але по каталогу вона по висоті також не підходить підбирав сам
Але коли встановив компресор він виявився трішки заклинившим.
Вирішив купувати новий
Фірма nissens , також цієї фірми купив радиатор та клапан ТРВ ,і також буду промивати систему .
Поки на цьому все.