Вітаю. Після купівлі було несподіванкою що в бардачку не має підсвітки. Причому на Escape MK4 вона не встановлювалась взагалі на відміну від Escape MK3 і актуальної Kuga MK3. Тому неспішними пошуками час від часу, було знайдено блок підсвітки с кінцевиком від Escape MK3, який повністю аналогічний. Такі ж самі вони на фокусах та багатьох інших фордах. Далі було докуплено оригінальний роз'єм, зроблена врізка в проводку біля роз'єму проводки C207 і проведено новий жгут до безпосередньо підсвітки. Так як кріплення на самому бардачку і отвору для підсвітки немає, то було виготовлене з пластику кріплення по типу оригінального і вклеєне на своє місце, а також ступінчатим свердлом зроблений отвір. Рідну лампу накалювання замінив на світлодіодну. Вийшло все максимально по штатному. Дрібниця, але з нею набагато зручніше тепер. В подальшому ще в багажнику довстановлю плафон підсвітки в праву обшивку, який перестали ставити з 21го року.





