Ford Escape (4G) (Titanium)

Встановлення підсвітки бардачка

Я їжджу на Ford Escape (4G)
Кам'янець-Подільський, Україна

Вітаю. Після купівлі було несподіванкою що в бардачку не має підсвітки. Причому на Escape MK4 вона не встановлювалась взагалі на відміну від Escape MK3 і актуальної Kuga MK3. Тому неспішними пошуками час від часу, було знайдено блок підсвітки с кінцевиком від Escape MK3, який повністю аналогічний. Такі ж самі вони на фокусах та багатьох інших фордах. Далі було докуплено оригінальний роз'єм, зроблена врізка в проводку біля роз'єму проводки C207 і проведено новий жгут до безпосередньо підсвітки. Так як кріплення на самому бардачку і отвору для підсвітки немає, то було виготовлене з пластику кріплення по типу оригінального і вклеєне на своє місце, а також ступінчатим свердлом зроблений отвір. Рідну лампу накалювання замінив на світлодіодну. Вийшло все максимально по штатному. Дрібниця, але з нею набагато зручніше тепер. В подальшому ще в багажнику довстановлю плафон підсвітки в праву обшивку, який перестали ставити з 21го року.



Колодка c207 за бардачком



Пін 36. Провід YE-GN (Жовтий з зеленою смугою)



Місце кріплення масси по штатному.





Новий жгут кріпив до каркасу панелі хомутом



Ось такий вигляд мав вже готовий до підключення жгут



Отвір для кінцевика в штатному місці



Безпосередню як виглядає світло.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 450 UAH, Пробіг 112300 км.
Опубліковано: 13 червня 00:16
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.