Ford Escape Hybrid (4G) (Ford)

Задній редуктор Ford escape 4

Я їжджу на Ford Escape Hybrid (4G)
Україна

Народ хто зтикався з такою проблемою : вібрація на повороті під нагрузкою, тільки коли рушаєш з місця,кажуть може бути муфта заднього редуктора

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 червня 19:21
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Масло замінити в редукторі якщо ще не мінялось. Додатково бажано подовжити сапун редуктора в правій задній арці щоб пил через нього не сосало.
12 червня 22:29
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Myts
STK_71, ще не мінялось 91т пробігу. Дякую
Myts, давно вже пора. Бажано не рідше раз на 30к. Тим паче з заводу зазвичай недолито до рівня.
1
12 червня 22:43
Я їжджу на Ford Escape (4G)
Myts
STK_71, яке масло заливали
Myts, оригінальне для rdu, в нього немає замінників взагалі.
12 червня 23:50