Всі власники ікс-трейлів в другому поколінні знають що світло - це одне з слабких місць. Особливо якщо комплектація зі звичайними галогеновими лампами. Тому одне з перших робіт що я зробив - це поміняв звичайні галогенні лампи на світлодиодні з більш потужним та яскравішим світлом. Це було тимчасове рішення, бо в планах було зробити реставрацію фар, встановити бі-лед модулі з лінзами і ще деякі дрібниці. Але як кажуть: немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Так і проїздив я з цими лед лампами три роки, поки спочатку не від'їхало дальне світло на одній фарі, а потім і зовсім скінчилось навіть і ближне на іншій. Подумавши трохи і зрозумівши що в найближчий час все одно не буде можливості зробити повний ребілд передніх фар - вирішив знову встановити нові лед лампи. Надіюсь що на цей час це вже буде не на слідуючі 3 роки, а реально тимчасово.
Вибір випав на лед лампи Solar
Встановлення просте і нічим не відрізняється від простої заміни лампи. Вибрав саме на ці лампи з двох причин: по перше в мене на минулому автомобілі стояли лед лампи цієї фірми (хоча і більш старої моделі) які пропрацювали дуже довго і ні разу не підвели, а по друге це бюджетні лампи не за всі гроші світу так я к все одно всеж таки плануються роботи з головним світлом.
Все встановив, все працює треба тільки подивитись в темноьі, бо зараз дуже яскраве сонце і не зрозуміло як все це тепер світить. Але тому що тепер присутнє нормальне і ближнє і дальнє світло я дуже радію.
