З кінця зими зʼявився якийсь незначний сторонній шум при їзді. Прислухавшись, було виявлено, що звук є тільки при ввімкненому кондиціонері. З приходом спеки виявилось, що кондиціонер не дує холодним. Повіз хлопцям на Фростленд. При діагностиці зʼясували, що шумить підшипник компресора кондиціонера та, на жаль, є дефект сальника компресора кондиціонера. Проведений ремонт даних вузлів, проблема вирішена повність. Шум пропав, кондиціонер дує холодним.