Mazda 3 (3G) (Mazda)

Підшипник компресора кондиціонера

Я їжджу на Mazda 3 (3G)
Суми, Україна

З кінця зими зʼявився якийсь незначний сторонній шум при їзді. Прислухавшись, було виявлено, що звук є тільки при ввімкненому кондиціонері. З приходом спеки виявилось, що кондиціонер не дує холодним. Повіз хлопцям на Фростленд. При діагностиці зʼясували, що шумить підшипник компресора кондиціонера та, на жаль, є дефект сальника компресора кондиціонера. Проведений ремонт даних вузлів, проблема вирішена повність. Шум пропав, кондиціонер дує холодним.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Мазда3
Ціна питання 6500 UAH, Пробіг 84900 км.
Опубліковано: 12 червня 08:51
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.