BMW X3 (F25) (Bebebe)

Вкладиші

Я їжджу на BMW X3 (F25)
Київ, Україна


Панове мотористи підкажіть будь ласка хто стикався. Пробіг на авто 280. На 250 я замінив ціпки але не підказали і я не міняв вкладиші. На авто після заміни ціпків вирізана екологія (егр та кат). Що порадите? Міняти вкладиші чи чекати дива?)))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 червня 20:13
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Не погано було би ще масляний насос, регулятор тиску.
Пардон не помітив, у вас дизель. Тут не знаю.
1
18 червня 16:08