Volvo V70 III (Лось)

Заміна блоку включення вентилятора охолодження

Я їжджу на Volvo V70 III
Нікополь, Україна

З настанням спеки помітив, що кондиціонер не холодить як треба, хоч яку низьку температуру на кліматі не ставив.

Заїхав на сервіс на діагностику. Рівень фреону в нормі, компресор реагує на включення кондиціонера. Після під'єднання діагностики виявилось, що не працює вентилятор охолодження, а це обов'язкова умова для роботи кондиціонера.


Після перевірки "прозвонювання" виявилось, що сам вентилятор працює, а от його блок - нажаль ні.


Оригінальний коштує взагалі неадекватних грошей на мою думку, купляти з розборки теж я не захотів, де гарантія, що він такий же як у мене, або на останньому диханні. Тож замовили замінник.


Після заміни, вуаля, вентилятор працює, кондер холодить!

Я задоволений!)


Фото старого блоку додаю.


Всім тихого дня!








Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 400900 км.
Опубліковано: 11 червня 17:55
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.