З настанням спеки помітив, що кондиціонер не холодить як треба, хоч яку низьку температуру на кліматі не ставив.
Заїхав на сервіс на діагностику. Рівень фреону в нормі, компресор реагує на включення кондиціонера. Після під'єднання діагностики виявилось, що не працює вентилятор охолодження, а це обов'язкова умова для роботи кондиціонера.
Після перевірки "прозвонювання" виявилось, що сам вентилятор працює, а от його блок - нажаль ні.
Оригінальний коштує взагалі неадекватних грошей на мою думку, купляти з розборки теж я не захотів, де гарантія, що він такий же як у мене, або на останньому диханні. Тож замовили замінник.
Після заміни, вуаля, вентилятор працює, кондер холодить!
Я задоволений!)
Фото старого блоку додаю.
Всім тихого дня!