Кожні 2-3 роки, акум виходить з чату... Мабуть совокупність факторів... Багато дуже коротких поїздок, якість сучасних Westa/Forse, та може сама автівка не дуже коректно поводиться з акумом...
Отже...
Зранку акума вистачило, щоб відчинити автівку та ледве ворухнути стартером... Довелося 1,5 години зарядити його та їхати за новим акумулятором... Струм витоку першу хвилину 500 мА, наступну хвилину 220 мА, а потім падає до 30 мА. Автівка у порядку, а от акумулятори стабільно мруть кожні 2-3 роки... Й кожного разу жаба давить купити дорогий акум, тож знову Форс 50 Аг за 2 580 грн.
Наприклад у Таврії по мануалу 44 Аг...