Jeep Cherokee (KL) (Акула)

Jeep Cherokee KL

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Бориспіль, Україна

Появилась вода в лівій частині багажника після дощів,тече десь з верху що робити?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 червня 18:43
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL), FIAT 500L
Поливати шлангом зверху щедро і дивись де тече як вірно підказав Артем
1
12 червня 11:54
Знімати обшивку і перевіряти звідки саме тече.
Що вже перевірено/зроблено?
1
10 червня 20:20