Audi A7 Sportback (1G) (Біле Ікло)

Профілактика пнєвми

Я їжджу на Audi A7 Sportback (1G)
Луцьк, Україна

Значить що, почалась епопея з пнєвмою. То передня вісь вся могла спустити сама і знову накачатись, то задня. Пошарив по інтернету, вроді як блок клапанів але дивлюсь, що компресор дуже швидко гріється коли качає і тиск тяжко вже набирає. То вирішив спочатку замовити ре комплект, щоб поміняти. 

Розібрав компресор 


1



2



3


Ось такий стан був всередині. Чи був вологий осушувач, я так і не зрозумів. Але там де скид повітря , то волога була.

Все відчистив, замінив ремкоплект разом з поршнем. Встановив і всерівно тиск не набирає і спускає то перед, то зад. Якщо відключити блок клапанів, то все тримає чудово. Тоді замовив блок клапанів.

Все, забрав, думаю зараз заміню і буду радіти та не тут то було. В нас номер починається на 4Н, в мені прислали 4F і він вже не підходить, покидав фото продавцю, що вони не такі самі.


Ось різниця. Зліва 4Н


Дійшли до висновку, що повернення. Відправив назад.

Потім зібрав все назад до кучі і О-Чудо, пнєвма перестала спускати 😅 Вже тиждень все норм, тримається в різних режимах.

Балони точно не брав до уваги, так як задні нові (пів року), перед перевірений.

Тому якось от так.

І доречі, скажу скільки б продавець заробив за продаж блоку клапанів - 3 тис. Я його купив з 5 тис, запитував що за фірма, сказали беруть в Китаї але типу ніхто не жалівся. Я знайшов на Алі за 2100. От так і заробляють.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Пнєвма
Ціна питання 2600 UAH,
Опубліковано: 10 червня 12:36
Подія: 04 червня 12:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.