Значить що, почалась епопея з пнєвмою. То передня вісь вся могла спустити сама і знову накачатись, то задня. Пошарив по інтернету, вроді як блок клапанів але дивлюсь, що компресор дуже швидко гріється коли качає і тиск тяжко вже набирає. То вирішив спочатку замовити ре комплект, щоб поміняти.
Розібрав компресор
Ось такий стан був всередині. Чи був вологий осушувач, я так і не зрозумів. Але там де скид повітря , то волога була.
Все відчистив, замінив ремкоплект разом з поршнем. Встановив і всерівно тиск не набирає і спускає то перед, то зад. Якщо відключити блок клапанів, то все тримає чудово. Тоді замовив блок клапанів.
Все, забрав, думаю зараз заміню і буду радіти та не тут то було. В нас номер починається на 4Н, в мені прислали 4F і він вже не підходить, покидав фото продавцю, що вони не такі самі.
Дійшли до висновку, що повернення. Відправив назад.
Потім зібрав все назад до кучі і О-Чудо, пнєвма перестала спускати 😅 Вже тиждень все норм, тримається в різних режимах.
Балони точно не брав до уваги, так як задні нові (пів року), перед перевірений.
Тому якось от так.
І доречі, скажу скільки б продавець заробив за продаж блоку клапанів - 3 тис. Я його купив з 5 тис, запитував що за фірма, сказали беруть в Китаї але типу ніхто не жалівся. Я знайшов на Алі за 2100. От так і заробляють.