Volvo S60 (3G) (...)

Відеореєстратор

Я їжджу на Volvo S60 (3G)
Львів, Україна

Отже, вчора забрав посилку з Аліекспрес в якій приїхав відеореєстратор. Свідомо шукав такий щоб монтувався як штатний за дзеркалом. Прочитавши відгуки обрав цей FITCAMX 4K Після чого відразу приступив до інсталяції. Це по часу зайняло десь 15-20 хв. Більше переживав щоб не обламати кріплення кожуха при установці всієї конструкції назад. Загалом покупкою задоволений. Знімає якісно, але ще треба перевірити якісь вночі. Трошки фоток з самого процесу установки додаю.














Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 7777 UAH, Пробіг 4928 км.
Опубліковано: 10 червня 09:02
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volvo XC40
Вітаю, це дійсно найзручніше рішення!
Як раз на днях також дивився їх й не дуже зрозумів різницю між ними, що за 2к та 6к. Чому саме цей?
В комплекті йде картка памʼяті?
10 червня 10:49
Я їжджу на Volvo XC40
Олексій2307
Zablotskyi, так, на 64 гіга. наскільки я зрозумів 2к йде ще з задньою камерою. 6к мені не попадалось
Олексій2307, я мав на увазі не якість зйомки, а ціну 😅
Є дешеві, а є дорожчі. На вигляд наче те саме. Чому саме цієї фірми розглядали?
10 червня 12:48
Автор Я їжджу на Volvo S60 (3G)
Zablotskyi
Олексій2307, я мав на увазі не якість зйомки, а ціну 😅Є дешеві, а є дорожчі. На вигляд наче те саме. Чому саме цієї фірми розглядали?
Zablotskyi, я навіть не дивився по фірмі, по ціні +- всі однакові, а більше звернув увагу на кількість проданих і відгуки покупців.
1
10 червня 14:10