Отже, вчора забрав посилку з Аліекспрес в якій приїхав відеореєстратор. Свідомо шукав такий щоб монтувався як штатний за дзеркалом. Прочитавши відгуки обрав цей FITCAMX 4K Після чого відразу приступив до інсталяції. Це по часу зайняло десь 15-20 хв. Більше переживав щоб не обламати кріплення кожуха при установці всієї конструкції назад. Загалом покупкою задоволений. Знімає якісно, але ще треба перевірити якісь вночі. Трошки фоток з самого процесу установки додаю.
Як раз на днях також дивився їх й не дуже зрозумів різницю між ними, що за 2к та 6к. Чому саме цей?
В комплекті йде картка памʼяті?
наскільки я зрозумів 2к йде ще з задньою камерою. 6к мені не попадалось
Є дешеві, а є дорожчі. На вигляд наче те саме. Чому саме цієї фірми розглядали?