Я колись вже міняв цей бісов датчик, на це пішло три спроби із різноманітними методами! Бо воно просто не викручується!
На цей раз я обійшовся без ями. Але все одно лише з третьої спроби переміг.
Отже просто просунути руку між патрубками, зняти конектор і відкрутити датчик - це не наше, в джилі без секасу нікуди... Якщо він і крутиться, то не до кінця, а просто встає і на цьому все. Ну що ж я вже навчений, відкрутив стопорну пластину і став підважувати, щоб зняти його із приводом. І ніфіга. Всі руки передряпав, а воно не йде. Потім з дуру давай відкручувати датчик рукою із психами і він відкрутився, але стрижень з нього залишився в приводі. Знов гемор! Виколупував його години дві, поки знову, з психів, не почав смикати пасатіжами і таки дістав.
Отже, поставив новенький від Inafor. Тепер все працює!