Volkswagen Golf Mk5 (Томатік ¯\_(ツ)_/¯)

Від жахливого до прекрасного #1

Я їжджу на Volkswagen Golf Mk5
Одеса, Україна

Всіх вітаю з довгоочікуваним літом, довго думав що робити продати авто чі ні але все-таки прикипів до нього та і зробив вже майже все)) то можете мене привітати я поліз в дупцю  і поставив ціль зробити ідеальне авто.  
Тому сам не знав що буде настільки важким цей процес що вже і сам вже не радий, но я не така людина і завжди завершую розпочате. Тому підписуйтесь, слідкуйте, і буду радий за подобайки. 


Старий власник таким способом робив )



Піна,та сміття



Ще



Висипав мотлох



Було дуже боляче





Диряха хайна



Красота

















Дракон страшний



Далі буде



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 600 USD,
Опубліковано: 08 червня 23:33
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Тепер як нова
10 червня 00:37