Всіх вітаю з довгоочікуваним літом, довго думав що робити продати авто чі ні але все-таки прикипів до нього та і зробив вже майже все)) то можете мене привітати я поліз в дупцю і поставив ціль зробити ідеальне авто.
Тому сам не знав що буде настільки важким цей процес що вже і сам вже не радий, но я не така людина і завжди завершую розпочате. Тому підписуйтесь, слідкуйте, і буду радий за подобайки.
