

Автівка пробігла більше 122000 км і хто знає чи обслуговували колись той кондиціонер?! … доречі кондиціонер працював начебто пустий … і повітря не дуже охолоджував …
я придбав набір для заправки та обслуговування кондиціонера… при першому підключені манометр показав тиск менше 30 !!! Після заправки - манометр показав тиск більше 45 (десь 47-48) . Тепер кондиціонер працює тихенько . В салоні автомобіля помітно стало холодніше .
Ціна питання 36 EUR, Пробіг 122057 км.