Nissan Micra (K12) (Мікрік 🤣🇺🇦)

Заправка кондиціонера

Я їжджу на Suzuki SX4 (2G), Nissan Micra (K12)
Харків, Україна

Набір для заправки кондиціонера



Тиск після заправки одного балона


Автівка пробігла більше 122000 км і хто знає чи обслуговували колись той кондиціонер?! … доречі кондиціонер працював начебто пустий … і повітря не дуже охолоджував …

я придбав набір для заправки та обслуговування кондиціонера…  при першому підключені манометр показав тиск менше 30 !!!   Після заправки - манометр показав тиск більше 45 (десь 47-48) . Тепер кондиціонер працює тихенько . В салоні автомобіля помітно стало холодніше .  

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 36 EUR, Пробіг 122057 км.
Опубліковано: 06 червня 19:17
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.