Skoda Octavia Mk2 (Octavia)

ПНВТ

Я їжджу на Skoda Octavia Mk2
Долина, Україна

Насос



Насос


Винуватець 2


Вирішив перевірити рівень масла  з цікавості , так як авто купив недавно 

перевірив і був здивований на щупі було два рівні масла і різкий запах бензину з горловини та щупу 

Помоніторивши інтернет було знайдено проблему , розсохся сальник на штоці насосу  варіантів вирішення проблеми  було не  багато або підбирати сальник по розміру та типу матеріалу або ж заміна на новий насос 

що в свою чергу я і вибрав 

Насос замовив фірми Pierburg(фото пакування не зробив )

мастило та фільтр теж замінив 

Тому в кого мотори fsi перевіряйте рівень масла вчасно щоб не допустити біди 🙂

отакий новий досвід з авто

Винуватець



Авто стояло тиждень відкрите і висадило повністю акумулятор



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 12000 UAH, Пробіг 233500 км.
Опубліковано: 06 червня 17:32
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.