Вирішив перевірити рівень масла з цікавості , так як авто купив недавно
перевірив і був здивований на щупі було два рівні масла і різкий запах бензину з горловини та щупу
Помоніторивши інтернет було знайдено проблему , розсохся сальник на штоці насосу варіантів вирішення проблеми було не багато або підбирати сальник по розміру та типу матеріалу або ж заміна на новий насос
що в свою чергу я і вибрав
Насос замовив фірми Pierburg(фото пакування не зробив )
мастило та фільтр теж замінив
Тому в кого мотори fsi перевіряйте рівень масла вчасно щоб не допустити біди 🙂
отакий новий досвід з авто
