Почу зміни в звучанні вихлопу, прийшов час прощатись з глушником…
Поли зняли, побачив що вже не раз його латали ще до мене, і чергову латку ставити вже було б смішно

Взяв новенький аналог
На місця
Ну і заодно замінив паливний фільтр, про який забув на попередньому ТО