Opel Astra H (ASTRA H)

Захисна плівка

Я їжджу на Opel Astra H, Opel Astra G
Чернівці, Україна

Доброго всім!!!

Розписувати багато не буду, просто поклейка захисної  плівки на нижню частину бампера, як захист від сколів, каміння, ітд...

Зроблено це після перефарбування бамперу.

Дякую детейлінг "CENTER"


1



2



3



4



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 червня 22:09
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Astra H
Краще б супорта під покрас здав)
09 червня 13:08
Автор Я їжджу на Opel Astra H, Opel Astra G
SergiyM
Краще б супорта під покрас здав)
SergiyM, краще б диски купив, а не на колпаках їздити))
09 червня 13:30
Я їжджу на Opel Astra H
Alex_One
SergiyM, краще б диски купив, а не на колпаках їздити))
Alex_One, хаха коли хотів доєбатись і не вийшло) покрашені супорта кісточкою разом з тормозним диском це сильно 🤣
10 червня 23:02
Автор Я їжджу на Opel Astra H, Opel Astra G
SergiyM
Alex_One, хаха коли хотів доєбатись і не вийшло) покрашені супорта кісточкою разом з тормозним диском це сильно 🤣
SergiyM, ну да, тобі з дивану видніше , як і чим фарбувались супорта)))
Доебан ти )))
11 червня 06:52
Автор Я їжджу на Opel Astra H, Opel Astra G
SergiyM
Alex_One, хаха коли хотів доєбатись і не вийшло) покрашені супорта кісточкою разом з тормозним диском це сильно 🤣
SergiyM, видно сильно по твоїх постах як ти щось вмієш робити біля свого авто, -0 ))))
11 червня 06:57