Доброго всім!!!
Розписувати багато не буду, просто поклейка захисної плівки на нижню частину бампера, як захист від сколів, каміння, ітд...
Зроблено це після перефарбування бамперу.
Дякую детейлінг "CENTER"

1

2

3

4
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 червня 22:09
Доебан ти )))