Volvo XC90 (2G) (Alces americanus)

ГБО

Я їжджу на Volvo XC90 (2G), KIA Sorento (2G)
Київ, Україна

Всім привіт. На нинішньому авто встановлене ГБО. Не скажу що прямо суттєва економія на паливі, але все ж є. Що робити з ХС90? Встановлювати, буде економія чи ні? Впевнений що це питання вже піднімалося, але знайти ніде не зміг щоб почитати. Топова ГБО установка 1800 Євро, за який час окупить себе...Можливо хтось вже все вивчав то може поділитись думками? Дякую.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Гбо
Опубліковано: 05 червня 17:31
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
А ви рахували ? На турбо окрім ціни буде ще додаватись бензин. Думаю це дуже далека інвестиція. Тому треба спиратись на свій річний пробіг і особливості експлуатації.
Мені установка на Туксон в 19 році коштувала 900$ і відбив я її за 20.000км. Але то було тоді. Плюс кожна поїздка за кордон теж дає суттєву окупність. Наприклад у 21 році за 8000км по Франції економія на газу стала у 350€. Ну і пробігти у мене зараз по 40-50ткм на рік. Навіть цікаво скільки разів установка себе відбила.
1
06 червня 08:18
Автор Я їжджу на Volvo XC90 (2G), KIA Sorento (2G)
Oleksandr
А ви рахували ? На турбо окрім ціни буде ще додаватись бензин. Думаю це дуже далека інвестиція. Тому треба спиратись на свій річний пробіг і особливості експлуатації. Мені установка на Туксон в 19 році коштувала 900$ і відбив я її за 20.000км. Але то було тоді. Плюс кожна поїздка за кордон теж дає суттєву окупність. Наприклад у 21 році за 8000км по Франції економія на газу стала у 350€. Ну і пробігти у мене зараз по 40-50ткм на рік. Навіть цікаво скільки разів установка себе відбила.
Oleksandr, З блок-постами без броні та відстрочки майже не виїджав з Києва 2 роки. На Соренто економія по витратам палива є. Як буде з турбо не знаю. На АвтоРіа людина заявляє розхід в місті 15 літрів газу та по трасі 10 газу. Так, доцього потрібно дорахувати бензин. На "вскидку" прорахунки дають економію в 2 літри бензину /100км.
06 червня 08:45
Автор Я їжджу на Volvo XC90 (2G), KIA Sorento (2G)
Oleksandr
zundebah, а які пробіги за рік?
Oleksandr, В середьному 20т. км.
06 червня 13:46
Автор Я їжджу на Volvo XC90 (2G), KIA Sorento (2G)
Oleksandr
zundebah,
Oleksandr, Дякую. Гарна табличка, але по заявам установників газу більше на 20% (не 30%), також домішок бензину 5%( не15%). Потребує корекції. Але не думаю що буде прям велика різниця.
06 червня 14:59
Автор Я їжджу на Volvo XC90 (2G), KIA Sorento (2G)
VladLuchko
zundebah, ну реальна окупність десь за 40-60т/км в залежності від ціни гбо і мабуть тяжко буде продати потім авто
VladLuchko, Різниця в ціні - 30грн/л. Але за переглад Вольво ХС90 на Авторіа за півроку побачив тільки 2 авто з ГБО. Мабуть люди таки щось знають.
06 червня 13:33